Jest niesamowita moda na książkę Zniszczony ten dziennik, jednak ja nie chciałam niczego niszczyć i z ucieszylam sie na wieść, ze jest podobna książka tej samej autorki, jednak nie służy ona do zniszczenia.
Zakupilam "To nie-książkę" i przystapilam od razu do dzieła.
Nie wiem jak długo będę ciągnąć ta serie, czy będę dodawać po jednym czy po kilka zadań, ale na dzień dzisiejszy jest zadanie jedno.
Strona 116:
Blog dla wszystkich pań i nie tylko. Wszystko o zakupach, które ostatnio udało mi się zrobic i opinie o zakupionych produktach.
piątek, 27 lutego 2015
Seria "to nie książka" Keri Smith, #1
czwartek, 4 grudnia 2014
Kapusta pekińska na ciepło
Nie było mnie tu dawno, ale nie mam czasu ostatnio, dużo nauki w szkole, wyjazdy przeróżne itd...
Za to dziś dam przepis na przepyszną kapustę pekińską. przyrządza się ją podobnie jak zasmażaną białą, ale pekińską robi się szybciej, jest mięciutka i bardziej delikatna. Być może na poniższym zdjęciu nie wygląda zbyt smakowicie, ale smak wszystko wynagradza. Zresztą po co sztucznie przyozdabiać, cudować. Lepiej pokazać real foto.
Za to dziś dam przepis na przepyszną kapustę pekińską. przyrządza się ją podobnie jak zasmażaną białą, ale pekińską robi się szybciej, jest mięciutka i bardziej delikatna. Być może na poniższym zdjęciu nie wygląda zbyt smakowicie, ale smak wszystko wynagradza. Zresztą po co sztucznie przyozdabiać, cudować. Lepiej pokazać real foto.
piątek, 14 listopada 2014
Sałatka makaronowa.
Tak dawno nie było żadnego posta, ale nie mam w ogóle czasu. Dziś dam przepis na sałatkę z makaronem, który znalazłam jakiś czas temu gdzieś na necie, ale go trochę zmodyfikowałam. Sałatka jest bardzo tania i też bardzo pożywna.
środa, 22 października 2014
Recenzja: Avon- Oczyszczające plastry w żelu.
Miał być dziś inny post, ale użyłam dziś drugi raz tytułowego produktu i wiem już jakie są jego efekty, więc bez wahania mogę napisać jego recenzję. Może się wydawać, że po drugim użyciu za wcześnie na recenzję, ale w przypadku tego preparatu wystarczy. Zapraszam.
wtorek, 14 października 2014
Sweterek DIY
To mój pierwszy post tego typu. Nie mam na tyle pomysłów ani talentów, żeby robić jakieś rzeczy własnoręcznie. Ale dziś pokaże wam jak ozdobiłam sweterek, który miał małe dziurki na łokciach, a szkoda było mi go wyrzucić. Poniżej instrukcja jak łatwo zrobic takie łatki.
niedziela, 12 października 2014
Inspiracje na Halloween
Nie lubię tego święta, bo wolę polskie Wszystkich Świętych, ale nie mam nic przeciwko dekorowaniu domów, oczywiście z umiarem, oraz ciekawym przekąskom na imprezę dla dzieci. Ja imprezy halloweenowej nie robię żadnej, ale jeśli kiedyś będę miała dziecko i ono będzie chciało to mu zrobię. Niech się cieszy. Niestety ale Halloween przyszło do nas z USA i coraz bardziej się panoszy w naszych domach, a przyjdzie czas, że będziemy je tak samo świętować jak Walentynki, które też przywędrowały do nas zza oceanu, a kilkadziesiąt lat temu w Polsce nie były znane.
Dlatego dzisiaj dodaję post z inspiracjami na halloweenowe dekoracje i przekąski. Moje pomysły są delikatne. Nie ma w nich bardzo strasznych czy obrzydliwych rzeczy, bo takich nie lubię. Zapraszam.
Dlatego dzisiaj dodaję post z inspiracjami na halloweenowe dekoracje i przekąski. Moje pomysły są delikatne. Nie ma w nich bardzo strasznych czy obrzydliwych rzeczy, bo takich nie lubię. Zapraszam.
czwartek, 9 października 2014
Typy mąki i jej zastosowanie
Trochę inny post niż zwykle.
Od dawna szukałam po internecie do czego się nadaje dany typ mąki (oznaczenie na opakowaniu) i czym sie od siebie różnią.
Od dawna szukałam po internecie do czego się nadaje dany typ mąki (oznaczenie na opakowaniu) i czym sie od siebie różnią.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





