Blog dla wszystkich pań i nie tylko. Wszystko o zakupach, które ostatnio udało mi się zrobic i opinie o zakupionych produktach.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą eveline. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą eveline. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 4 sierpnia 2014
Test tuszu do rzęs Eveline 3D Glam Mascara Effect + mgiełka Avon Citrus Zing
W ostatnim poście obiecałam, że zrobię recenzję tuszu Eveline. Od razu informuje, że moje rzęsy są naturalnie jasne, krótkie i cienkie, ale efekt jakiś na pewno jest.
sobota, 2 sierpnia 2014
Ulubieńcy lipca
Co prawda jest już sierpień, ale chyba na tym polega ten post, że dodaję to co najbardziej polubiłam w lipcu. Są to ulubieńcy kosmetyczni i niekosmetyczni.
wtorek, 30 kwietnia 2013
Eveline-promocja
Dzisiaj taki krótki post. Byłam wczoraj w Biedronce i nie miałam zamiaru w sumie nic kupowac takiego, ale od dawna planowałam kupić sobie odżywkę do paznokci z Eveline, tą samą, którą kupiłam jakiś czas temu w Rossmanie, a o której pisałam w poście z odżywkami. Ona jest dla mnie super, ale niestety już mi się kończy. A wczoraj natrafiłam na promocję w Biedronce z odżywkami i lakierami Eveline. I zamiast dać prawie 10 zł za odżywkę w Rosmanie to dałam 6.99 zł. Co prawda to jest inna odżywka, niż ta, która mi się kończy, ale ma podobne działanie i dobre opinie na wizaż.pl.
A przed chwilą byłam na spacerku z moją Korą, ale zdjęć psiuchy nie mam bo za bardzo ruchliwa. Za to zrobiłam kilka zdjęć.
A przed chwilą byłam na spacerku z moją Korą, ale zdjęć psiuchy nie mam bo za bardzo ruchliwa. Za to zrobiłam kilka zdjęć.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

