Pokazywanie postów oznaczonych etykietą opinie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą opinie. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 16 września 2014

Projekt denko #2

Dzis przychodzę do was z drugim wydaniem projektu denko. Od ostatniego uzbierało mi się kilka opakowań. Wszystkie były z kosmetyków pielęgnacyjnych. Ale myślę, że w następnej edycji projektu denko będzie jakaś kolorówka, tylko muszę przejrzeć moje kosmetyki. Zapraszam.

piątek, 5 września 2014

Recenzja maski do włosów Kallos Keratin

Jak tylko pojawił się post  tym, że kupiłam trzy produkty firmy Kallos (link do wpisu TUTAJ), od razu pojawiła się prośba o to abym napisała jakie efekty dają te produkty.
Jak na razie używam od dwóch miesięcy tylko maskę bo szampon i odżywkę jeszcze mam inną. A skoro minęły już dwa miesiące, to spokojnie mogę napisać krótką recenzję o tej masce:

wtorek, 26 listopada 2013

Opinia o zmywaczu do paznokci w żelu Simple Beauty

W dzisiejszym poście (podejrzewam że nie jedynym dziś) zamieszczę opinię o zmywaczu do paznokci z postu 1 marzec 2013. Wtedy to kupiłam ten produkt. Dziś chciałam cos o nim napisać.