Dzis przychodzę do was z drugim wydaniem projektu denko. Od ostatniego uzbierało mi się kilka opakowań. Wszystkie były z kosmetyków pielęgnacyjnych. Ale myślę, że w następnej edycji projektu denko będzie jakaś kolorówka, tylko muszę przejrzeć moje kosmetyki. Zapraszam.
Blog dla wszystkich pań i nie tylko. Wszystko o zakupach, które ostatnio udało mi się zrobic i opinie o zakupionych produktach.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą opinie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą opinie. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 16 września 2014
Projekt denko #2
Etykiety:
Avon,
Avon Senses,
farmona,
farmona radical,
garnier,
garnier ultra doux,
Isana,
isana suchy szampon,
Joanna,
Joanna Naturia,
opinie,
projekt denko,
Rossmann,
uroda,
urodaa melisa
piątek, 5 września 2014
Recenzja maski do włosów Kallos Keratin
Jak tylko pojawił się post tym, że kupiłam trzy produkty firmy Kallos (link do wpisu TUTAJ), od razu pojawiła się prośba o to abym napisała jakie efekty dają te produkty.
Jak na razie używam od dwóch miesięcy tylko maskę bo szampon i odżywkę jeszcze mam inną. A skoro minęły już dwa miesiące, to spokojnie mogę napisać krótką recenzję o tej masce:
Jak na razie używam od dwóch miesięcy tylko maskę bo szampon i odżywkę jeszcze mam inną. A skoro minęły już dwa miesiące, to spokojnie mogę napisać krótką recenzję o tej masce:
wtorek, 26 listopada 2013
Opinia o zmywaczu do paznokci w żelu Simple Beauty
W dzisiejszym poście (podejrzewam że nie jedynym dziś) zamieszczę opinię o zmywaczu do paznokci z postu 1 marzec 2013. Wtedy to kupiłam ten produkt. Dziś chciałam cos o nim napisać.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

