Pokazywanie postów oznaczonych etykietą testowanie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą testowanie. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 27 lutego 2014

Recenzja mydła w płynie Mitia

Jakiś czas temu zarejestrowałam się na stronie Samplecity, żeby móc dostać coś do testowania, bo lubię testować na sobie wszelakie nowości. Tak się już nauczyłam, że muszę coś wypróbować, żeby wiedzieć czy jest warte kupowania częściej, bądź polecenia innym.
Na stronie samplecity.pl co kilka dni pojawiają się akcje testowania przeróżnych produktów. Aby się zakwalifikować do akcji, trzeba wypełnić ankietę i to ona sprawia, że pasujemy do wymagań do danej akcji lub nie. Ja zostałam pierwszy raz zaakceptowana w 6 ankiecie. Ta akcja dotyczyła właśnie kosmetyków Mitia.