Pokazywanie postów oznaczonych etykietą opinia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą opinia. Pokaż wszystkie posty

środa, 22 października 2014

Recenzja: Avon- Oczyszczające plastry w żelu.

Miał być dziś inny post, ale użyłam dziś drugi raz tytułowego produktu i wiem już jakie są jego efekty, więc bez wahania mogę napisać jego recenzję. Może się wydawać, że po drugim użyciu za wcześnie na recenzję, ale w przypadku tego preparatu wystarczy. Zapraszam.

czwartek, 27 lutego 2014

Recenzja mydła w płynie Mitia

Jakiś czas temu zarejestrowałam się na stronie Samplecity, żeby móc dostać coś do testowania, bo lubię testować na sobie wszelakie nowości. Tak się już nauczyłam, że muszę coś wypróbować, żeby wiedzieć czy jest warte kupowania częściej, bądź polecenia innym.
Na stronie samplecity.pl co kilka dni pojawiają się akcje testowania przeróżnych produktów. Aby się zakwalifikować do akcji, trzeba wypełnić ankietę i to ona sprawia, że pasujemy do wymagań do danej akcji lub nie. Ja zostałam pierwszy raz zaakceptowana w 6 ankiecie. Ta akcja dotyczyła właśnie kosmetyków Mitia.