Blog dla wszystkich pań i nie tylko. Wszystko o zakupach, które ostatnio udało mi się zrobic i opinie o zakupionych produktach.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą opinia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą opinia. Pokaż wszystkie posty
sobota, 13 czerwca 2015
środa, 22 października 2014
Recenzja: Avon- Oczyszczające plastry w żelu.
Miał być dziś inny post, ale użyłam dziś drugi raz tytułowego produktu i wiem już jakie są jego efekty, więc bez wahania mogę napisać jego recenzję. Może się wydawać, że po drugim użyciu za wcześnie na recenzję, ale w przypadku tego preparatu wystarczy. Zapraszam.
wtorek, 30 września 2014
czwartek, 27 lutego 2014
Recenzja mydła w płynie Mitia
Jakiś czas temu zarejestrowałam się na stronie Samplecity, żeby móc dostać coś do testowania, bo lubię testować na sobie wszelakie nowości. Tak się już nauczyłam, że muszę coś wypróbować, żeby wiedzieć czy jest warte kupowania częściej, bądź polecenia innym.
Na stronie samplecity.pl co kilka dni pojawiają się akcje testowania przeróżnych produktów. Aby się zakwalifikować do akcji, trzeba wypełnić ankietę i to ona sprawia, że pasujemy do wymagań do danej akcji lub nie. Ja zostałam pierwszy raz zaakceptowana w 6 ankiecie. Ta akcja dotyczyła właśnie kosmetyków Mitia.
Na stronie samplecity.pl co kilka dni pojawiają się akcje testowania przeróżnych produktów. Aby się zakwalifikować do akcji, trzeba wypełnić ankietę i to ona sprawia, że pasujemy do wymagań do danej akcji lub nie. Ja zostałam pierwszy raz zaakceptowana w 6 ankiecie. Ta akcja dotyczyła właśnie kosmetyków Mitia.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


