Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lato. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lato. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 20 lipca 2014

Lipcowe inspiracje

Postanowiłam, że raz na miesiąc będę wstawiać post z moimi inspiracjami. Wszystkie zdjęcia z dzisiejszego wpisu pochodzą ze strony www.likely.pl.

http://likely.pl/zdjecie/727564/slonce-w-rekach 

czwartek, 12 września 2013

Spacer po wodzie

Dzisiaj czwartek, a post będzie z wtorku. Było ładnie i bardzo ciepło, więc z siostrą zabrałyśmy pieski  i poszłyśmy na spacer jedną z naszych tras. Chyba jest to moja ulubiona trasa. Najpierw drogą między domami, a potem domy się już kończą, zaczynają się pola, my skręcamy na wał rzeki i idziemy wałem około kilometra, albo więcej, aż dochodzimy do miejsca, gdzie nie ma mostu, tylko przez rzekę przejeżdżają ciągniki do pól. Rzeka w tym miejscu jest płyciutka i szersza, dno wyłożone płytami, ale już zasypane piachem. Nauczyłyśmy psiaki, żeby się wody nie bały i tak fajnie brodziły po rzece. No i my też weszłyśmy bo inaczej się nie dało. Bo zawsze wracamy drugą stroną rzeki:)








wtorek, 3 września 2013

Nowy wymiar bloga

Postanowiłam odmienić trochę mojego bloga.
Oprócz postów z zakupami, przemyśleniami i innymi, które pojawiły się już na tym blogu, będę dodawać posty, w których za każdym razem będzie jakieś zdjęcie, nazwijmy je "zdjęciem dnia". Będzie to po prostu przypadkowe zdjęcie, które zrobiłam byle gdzie i byle czemu/komu. I w poście będę opisywać to zdjęcie, dodawać moje przemyślenia co do niego.
Oczywiście informacja- nie będzie to fotoblog, bo takowy już mam dragonka.flog.pl

Dzisiejsze zdjęcie nie jest zrobione dziś oczywiście, co zresztą widać. Zrobiłam je kiedyś, ze 2 lub 3 tygodnie temu, jak pojechałam z siostrą do wynajmowanego domu. Poszłyśmy zajrzeć do sadu na śliwki i zobaczyłam taki widok.Taki typowo wakacyjny, troszkę bardziej nowoczesny jak na nasze strony widok, gdyż takie bale słomy nie pojawiają się u nas często, chociaż już coraz częściej. Drobni gospodarze wciąż mają małe "kostki", a tacy większy już takie fajne owalne.
Tęsknię już za latem, taka nieprzyjemna pogoda dzisiaj było, zimno i silny wiatr, czego nienawidzę. Mam nadzieję, że jeszcze będzie ciepło...