Postanowiłam, że raz na miesiąc będę wstawiać post z moimi inspiracjami. Wszystkie zdjęcia z dzisiejszego wpisu pochodzą ze strony www.likely.pl.
Blog dla wszystkich pań i nie tylko. Wszystko o zakupach, które ostatnio udało mi się zrobic i opinie o zakupionych produktach.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lato. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lato. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 20 lipca 2014
czwartek, 12 września 2013
Spacer po wodzie
Dzisiaj czwartek, a post będzie z wtorku. Było ładnie i bardzo ciepło, więc z siostrą zabrałyśmy pieski i poszłyśmy na spacer jedną z naszych tras. Chyba jest to moja ulubiona trasa. Najpierw drogą między domami, a potem domy się już kończą, zaczynają się pola, my skręcamy na wał rzeki i idziemy wałem około kilometra, albo więcej, aż dochodzimy do miejsca, gdzie nie ma mostu, tylko przez rzekę przejeżdżają ciągniki do pól. Rzeka w tym miejscu jest płyciutka i szersza, dno wyłożone płytami, ale już zasypane piachem. Nauczyłyśmy psiaki, żeby się wody nie bały i tak fajnie brodziły po rzece. No i my też weszłyśmy bo inaczej się nie dało. Bo zawsze wracamy drugą stroną rzeki:)
wtorek, 3 września 2013
Nowy wymiar bloga
Postanowiłam odmienić trochę mojego bloga.
Oprócz postów z zakupami, przemyśleniami i innymi, które pojawiły się już na tym blogu, będę dodawać posty, w których za każdym razem będzie jakieś zdjęcie, nazwijmy je "zdjęciem dnia". Będzie to po prostu przypadkowe zdjęcie, które zrobiłam byle gdzie i byle czemu/komu. I w poście będę opisywać to zdjęcie, dodawać moje przemyślenia co do niego.
Oczywiście informacja- nie będzie to fotoblog, bo takowy już mam dragonka.flog.pl
Dzisiejsze zdjęcie nie jest zrobione dziś oczywiście, co zresztą widać. Zrobiłam je kiedyś, ze 2 lub 3 tygodnie temu, jak pojechałam z siostrą do wynajmowanego domu. Poszłyśmy zajrzeć do sadu na śliwki i zobaczyłam taki widok.Taki typowo wakacyjny, troszkę bardziej nowoczesny jak na nasze strony widok, gdyż takie bale słomy nie pojawiają się u nas często, chociaż już coraz częściej. Drobni gospodarze wciąż mają małe "kostki", a tacy większy już takie fajne owalne.
Tęsknię już za latem, taka nieprzyjemna pogoda dzisiaj było, zimno i silny wiatr, czego nienawidzę. Mam nadzieję, że jeszcze będzie ciepło...
Oprócz postów z zakupami, przemyśleniami i innymi, które pojawiły się już na tym blogu, będę dodawać posty, w których za każdym razem będzie jakieś zdjęcie, nazwijmy je "zdjęciem dnia". Będzie to po prostu przypadkowe zdjęcie, które zrobiłam byle gdzie i byle czemu/komu. I w poście będę opisywać to zdjęcie, dodawać moje przemyślenia co do niego.
Oczywiście informacja- nie będzie to fotoblog, bo takowy już mam dragonka.flog.pl
Dzisiejsze zdjęcie nie jest zrobione dziś oczywiście, co zresztą widać. Zrobiłam je kiedyś, ze 2 lub 3 tygodnie temu, jak pojechałam z siostrą do wynajmowanego domu. Poszłyśmy zajrzeć do sadu na śliwki i zobaczyłam taki widok.Taki typowo wakacyjny, troszkę bardziej nowoczesny jak na nasze strony widok, gdyż takie bale słomy nie pojawiają się u nas często, chociaż już coraz częściej. Drobni gospodarze wciąż mają małe "kostki", a tacy większy już takie fajne owalne.
Tęsknię już za latem, taka nieprzyjemna pogoda dzisiaj było, zimno i silny wiatr, czego nienawidzę. Mam nadzieję, że jeszcze będzie ciepło...
Subskrybuj:
Posty (Atom)




