Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kallos. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kallos. Pokaż wszystkie posty

piątek, 5 września 2014

Recenzja maski do włosów Kallos Keratin

Jak tylko pojawił się post  tym, że kupiłam trzy produkty firmy Kallos (link do wpisu TUTAJ), od razu pojawiła się prośba o to abym napisała jakie efekty dają te produkty.
Jak na razie używam od dwóch miesięcy tylko maskę bo szampon i odżywkę jeszcze mam inną. A skoro minęły już dwa miesiące, to spokojnie mogę napisać krótką recenzję o tej masce:

sobota, 2 sierpnia 2014

Ulubieńcy lipca

Co prawda jest już sierpień, ale chyba na tym polega ten post, że dodaję to co najbardziej polubiłam w lipcu. Są to ulubieńcy kosmetyczni i niekosmetyczni.

czwartek, 17 lipca 2014

Nowe zamówienie

Wczoraj przyszła do mnie paczka od fajnepaznokcie.pl. Za całość, razem z przesyłką zapłaciłam niecałe 40 zł. Paczka zawiera trzy litrowe opakowania produktów do włosów- butla z szamponem, butla z odżywką i puszka z maską. Wszystko z firmy Kallos. Skusiłam się na te produkty, bo słyszałam dobre opinie o tej firmie, no i też to że firma Kallos robi profesjonalne kosmetyki do salonów fryzjerskich.
Szampon kosztował mnie trochę ponad 7 zł, odżywka około 11 zł, a maska koło 8 zł. Za litrowe opakowania to chyba grosze, prawda?
Tutaj odnośnik do produktów tej firmy: Kallos.
Na razie będę używać tylko maski bo muszę zużyć inny szampon i odżywkę. Ale na pewno pojawi się recenzja tych produktów.