Dzis przychodzę do was z drugim wydaniem projektu denko. Od ostatniego uzbierało mi się kilka opakowań. Wszystkie były z kosmetyków pielęgnacyjnych. Ale myślę, że w następnej edycji projektu denko będzie jakaś kolorówka, tylko muszę przejrzeć moje kosmetyki. Zapraszam.
