W ostatnich dniach zakupiłam sporo rzeczy, większość za bony, któe mąż dostał w pracy. Cóż się będę rozpisywać. To co wypróbowałam to od razu ocenię, a co nie, to napewno jeszcze do tego wrócę, już po wypróbowaniu.
Blog dla wszystkich pań i nie tylko. Wszystko o zakupach, które ostatnio udało mi się zrobic i opinie o zakupionych produktach.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Aril. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Aril. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 3 grudnia 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)