Dawno nie było posta bo nie mam za bardzo o czym pisać, a pisanie o zakupach mnie znudziło. Ale może niedługo wrócę do częstszego zamieszczania notatek na blogu.
Jako że dziś piątej i to pierwszy, postanowiłam zrobic jakis jarski obiad. Chociaż nie przestrzegam znowu tak bardzo tego żeby w piątki nie jeść mięsa.
Przepis wypatrzyłam gdzieś w intternecie, ale go troszkę zmieniłam.
Składniki:
- 6 duzych pieczarek (ja miałam małe i dlatego wzięłam więcej
- 2 jajka na twardo
- kilka gałązeczek natki pietruszki
- surowe jajko
-bułka tarta
-olej do smażenia
-sól, pieprz