Żeby nie było od razu piszę, że niecierpię jesieni, zwłaszcza takiej jaka jest dziś za oknem (prawie zima) oraz niecierię jej za samą świadomość tego, że do wiosny jeszcze tyle miesięcy...
No ale skoro ma być taki TAG to będzie. Zaczynamy:
Blog dla wszystkich pań i nie tylko. Wszystko o zakupach, które ostatnio udało mi się zrobic i opinie o zakupionych produktach.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą TAG. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą TAG. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 26 listopada 2013
wtorek, 10 września 2013
TAG: 40 przypadkowych pytań
Lubię takie posty :P
1) Gdzie byłeś 3 godziny temu?
Na spacerze z siostrą i pieskami.
2) Czy kiedykolwiek zjadlaś kredke?.
Nie, chociaż wiem jak smakuje:P a nie wiem skąd :)
3) Czy w odległości 3 metrów od Ciebie jest coś różowego?
Tak, dekoracyjne pudełeczko z mydłem.
4) Czy masz na sobie skarpetki?
Nie mam
5) Czy byłeś w kinie w ciągu ostatnich 5 dni?
Nie byłam
6) Czy jest Ci gorąco?
Nie, jest w sam raz
7) Co było ostatnią rzeczą, którą miałaś do picia?
Woda Oaza z Biedronki
8) Co ostatnio jadłaś?
Zupę serową z curry i kokosem
9) Gdzie byłaś w zeszłym tygodniu w tej chwili?
Prawdopodobnie tak jak dziś, u taty
10) Kim był ostatni gość w Twoim domu?
Teść z kolegą
11) Czy tesknisz za kimś teraz?
Tak
12) Jakie są twoje plany na dzisiejszy wieczór?
Nie mam planów
13) Kto ostatnio napisał Ci komentarz na Facebook'u, Naszej-Klasie itp. portalach?
Na fb pewien, już nie-znajomy
14) Co chcesz wiedzieć o przyszłości?
Nie wiem
15) Czy masz na sobie jakieś perfumy, jeżeli tak to jakie?
Be Delicious Night DKNY
16) Byłaś w tym roku u lekarza?
Byłam
17) Gdzie jest twój najlepszy przyjaciel?
Nie mam najlepszego przyjaciela, chyba, że zalicza się do niego mój mąż, to jest w tej chwili w pracy.
18) Czy masz opalenizne?
Niewielką
19) Czego teraz słuchasz?
Wiadomości sportowych w Polsacie
20) Czy kolekcjonujesz cos?
Przewodniki turystyczne
21) Kiedy ostatni raz zostałaś zatrzymana przez policje?
Dawno temu, jak szłam pieszo z siostrą i kuzynostwem, było ciemno, my szliśmy bez oświetlenia całą drogą. Było tylko upomnienie. Nie liczę tego ile razy zostaliśmy zatrzymani do kontroli razem z mężem.
22) Czy piłaś kiedyś herbatę przez słomkę ?
Nie pamiętam, ale pewnie tak, bo jak byłam mała to wszystko przez słomkę chciałam pić
23) Co ostatnio napisałaś w ostatnim smsie?
"Jednak nie będzie uszek, bo nie ma nadzienia... :(" ha ha ha :)
24) Lubisz ostre przyprawy?
Lubię
25) Kiedy ostatni raz wzięłaś przysznic?
Taki typowy w kabinie to 14 lipca, w dzień wyjazdu z Niemiec :) bo w domu mam wannę.
26) Czy jesteś bogata?
Nie
27) Jaka jest w Ciebie pogoda?
Już jest ciemno ale było czyste niebo z pojedynczymi pierzastymi chmurkami i baardzo ciepło, teraz już chłodniej bo wieczór.
28) O której godzinie budzisz się rano?
Ostatnio około 9-10-tej bo nie muszę wcześnie wstawać.
29) Jaki film ostatnio widziałaś?
Marley i ja
30) Jaki masz dzwonek w tel?
Na wszystkich: DJ Cookie- Fly On The Wings Of Love
Na męża: Lacuna- Celebrate
31) Czy byłaś kiedyś w innym kraju?
Tak, w Niemczech 3 razy
32) Ile masz rodzeństwa?
Jedną siostrę
33) Komputer stacjonarny czy laptop?
Laptop ale z myszką i osobną klawiaturą, położony na biurku
34) Co planujesz dziś robić?
Już nic bo jest 19:33.
35) Kiedy ostatni raz płakałeś?
W niedzielę, czyli przedwczoraj.
36) Jakie jest twoje ulubione radio?
ESKA
37) Co wolisz? hamburgera czy kebaba?
Kebaba
38) Jaki jest Twój kolor oczu?
Niebieski
39) Co robiłeś o 24:00 w nocy?
Wczoraj akurat już spałam, albo przynajmniej leżałam w łóżku, a zwykle to siedzę z mężem.
40) Czy masz zwierzęta?
W domu, gdzie mieszkamy suczkę- dalmatynkę, a w domu rodzinnym- 2 kundelki i 4 kotki.
1) Gdzie byłeś 3 godziny temu?
Na spacerze z siostrą i pieskami.
2) Czy kiedykolwiek zjadlaś kredke?.
Nie, chociaż wiem jak smakuje:P a nie wiem skąd :)
3) Czy w odległości 3 metrów od Ciebie jest coś różowego?
Tak, dekoracyjne pudełeczko z mydłem.
4) Czy masz na sobie skarpetki?
Nie mam
5) Czy byłeś w kinie w ciągu ostatnich 5 dni?
Nie byłam
6) Czy jest Ci gorąco?
Nie, jest w sam raz
7) Co było ostatnią rzeczą, którą miałaś do picia?
Woda Oaza z Biedronki
8) Co ostatnio jadłaś?
Zupę serową z curry i kokosem
9) Gdzie byłaś w zeszłym tygodniu w tej chwili?
Prawdopodobnie tak jak dziś, u taty
10) Kim był ostatni gość w Twoim domu?
Teść z kolegą
11) Czy tesknisz za kimś teraz?
Tak
12) Jakie są twoje plany na dzisiejszy wieczór?
Nie mam planów
13) Kto ostatnio napisał Ci komentarz na Facebook'u, Naszej-Klasie itp. portalach?
Na fb pewien, już nie-znajomy
14) Co chcesz wiedzieć o przyszłości?
Nie wiem
15) Czy masz na sobie jakieś perfumy, jeżeli tak to jakie?
Be Delicious Night DKNY
16) Byłaś w tym roku u lekarza?
Byłam
17) Gdzie jest twój najlepszy przyjaciel?
Nie mam najlepszego przyjaciela, chyba, że zalicza się do niego mój mąż, to jest w tej chwili w pracy.
18) Czy masz opalenizne?
Niewielką
19) Czego teraz słuchasz?
Wiadomości sportowych w Polsacie
20) Czy kolekcjonujesz cos?
Przewodniki turystyczne
21) Kiedy ostatni raz zostałaś zatrzymana przez policje?
Dawno temu, jak szłam pieszo z siostrą i kuzynostwem, było ciemno, my szliśmy bez oświetlenia całą drogą. Było tylko upomnienie. Nie liczę tego ile razy zostaliśmy zatrzymani do kontroli razem z mężem.
22) Czy piłaś kiedyś herbatę przez słomkę ?
Nie pamiętam, ale pewnie tak, bo jak byłam mała to wszystko przez słomkę chciałam pić
23) Co ostatnio napisałaś w ostatnim smsie?
"Jednak nie będzie uszek, bo nie ma nadzienia... :(" ha ha ha :)
24) Lubisz ostre przyprawy?
Lubię
25) Kiedy ostatni raz wzięłaś przysznic?
Taki typowy w kabinie to 14 lipca, w dzień wyjazdu z Niemiec :) bo w domu mam wannę.
26) Czy jesteś bogata?
Nie
27) Jaka jest w Ciebie pogoda?
Już jest ciemno ale było czyste niebo z pojedynczymi pierzastymi chmurkami i baardzo ciepło, teraz już chłodniej bo wieczór.
28) O której godzinie budzisz się rano?
Ostatnio około 9-10-tej bo nie muszę wcześnie wstawać.
29) Jaki film ostatnio widziałaś?
Marley i ja
30) Jaki masz dzwonek w tel?
Na wszystkich: DJ Cookie- Fly On The Wings Of Love
Na męża: Lacuna- Celebrate
31) Czy byłaś kiedyś w innym kraju?
Tak, w Niemczech 3 razy
32) Ile masz rodzeństwa?
Jedną siostrę
33) Komputer stacjonarny czy laptop?
Laptop ale z myszką i osobną klawiaturą, położony na biurku
34) Co planujesz dziś robić?
Już nic bo jest 19:33.
35) Kiedy ostatni raz płakałeś?
W niedzielę, czyli przedwczoraj.
36) Jakie jest twoje ulubione radio?
ESKA
37) Co wolisz? hamburgera czy kebaba?
Kebaba
38) Jaki jest Twój kolor oczu?
Niebieski
39) Co robiłeś o 24:00 w nocy?
Wczoraj akurat już spałam, albo przynajmniej leżałam w łóżku, a zwykle to siedzę z mężem.
40) Czy masz zwierzęta?
W domu, gdzie mieszkamy suczkę- dalmatynkę, a w domu rodzinnym- 2 kundelki i 4 kotki.
Subskrybuj:
Posty (Atom)