Pokazywanie postów oznaczonych etykietą spacer. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą spacer. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 10 września 2013

Galeria+ spacerek+ spacerkowy outfit

Jestem kobietą o tzw. plus size, więc jeśli ktoś będzie miał jakieś ale co do mojego wyglądu to niech przeczyta notkę.
W niedzielę byłam w Galerii Gemini Park, w Tesco zakupiłam sobie krzesło obrotowe do biurka, przecenione o 50 zł ze 149 zł na 99 zł. Zaczął się rok szkolny więc wszystko potaniało. Teraz tylko czekać, aż założymy internet, niestety na to muszę poczekać bo się okazało, że zapomnieliśmy zapłacić ostatni rachunek z poprzedniej umowy. Wszystko przez pośpiech związany z wyjazdem do Niemiec.
Odwiedziłam też mojego ukochanego KIK!'a, co prawda nie kupiłam, żadnego ciucha, tylko dwie latarenki solarne, które wyglądają jak lampiony chińskie.



A wczoraj poszłam z siostrą i pieskami na spacerek. Na pierwszym zdjęciu pieski a na drugim mój outfit, tak jak pisałam wyżej.



wtorek, 30 kwietnia 2013

Eveline-promocja

Dzisiaj taki krótki post. Byłam wczoraj w Biedronce i nie miałam zamiaru w sumie nic kupowac takiego, ale od dawna planowałam kupić sobie odżywkę do paznokci z Eveline, tą samą, którą kupiłam jakiś czas temu w Rossmanie, a o której pisałam w poście z odżywkami. Ona jest dla mnie super, ale niestety już mi się kończy. A wczoraj natrafiłam na promocję w Biedronce z odżywkami i lakierami Eveline. I zamiast dać prawie 10 zł za odżywkę w Rosmanie to dałam 6.99 zł. Co prawda to jest inna odżywka, niż ta, która mi się kończy, ale ma podobne działanie i dobre opinie na wizaż.pl.

A przed chwilą byłam na spacerku z moją Korą, ale zdjęć psiuchy nie mam bo za bardzo ruchliwa. Za to zrobiłam kilka zdjęć.