Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Orange. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Orange. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 26 listopada 2013

I love fall TAG

Żeby nie było od razu piszę, że niecierpię jesieni, zwłaszcza takiej jaka jest dziś za oknem (prawie zima) oraz niecierię jej za samą świadomość tego, że do wiosny jeszcze tyle miesięcy...
No ale skoro ma być taki TAG to będzie. Zaczynamy: