Jakiś czas temu zarejestrowałam się na stronie http://www.everydayme.pl/, aby dostać próbkę jakiegoś produktu. Niedawno administratorzy tej strony postanowili założyć Grono Ambasadorów, które będzie testowało produkty marki P&G.
Zarejestrowałam się do Grona, jak również zapisałam do pierwszego projektu- testowania kapsułek do prania Vizir. Na moje szczęście moje zgłoszenie zostało zaakceptowane:)
Poniżej trochę więcej informacji na temat kampanii.
